Teslimat Bilgileri

www.cagdasbahce.com'dan satın alacağınız tüm ürünler Kargo ile teslim edilmektedir. Kargo takibinizi, cep telefonunuza “siparişiniz yola çıkmıştır” sms’i geldikten sonra kargo firmalarının resmi sayfalarından gönderi takip kodunuzu yazarak takip edebilirsiniz. Desi olarak Kargo Şirketlerinin kabul etmeyeceği büyüklükteki siparişleriniz lojistik yada ambar firmaları ile sevk edilir.

Verilen siparişteki teslimat adresi ve fatura adresi aynı ise ürün teslimat adresine, teslimat adresi ve fatura adresi farklı ise ürün irsaliyesi ve kutu içeriği ile birlikte teslimat adresine, faturası ise fatura adresine gönderilir.

Tahmini teslim süreleri Türkiye'nin her yerine 1-3 gün arasında değişir. (Özel kargo şirketlerinin belirlediği ortalama süre) Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değilse "mobil bölge" olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size teslimat yapılır. (Lütfen mobil bölge dağıtım zamanlarını belirtilen özel kargo şirketlerinin web sitelerinden kontrol ediniz)

Satın aldığınız ürün / ürünler bir e-posta ile tarafınıza bildirilir ve "Sipariş Takibi" bölümünde kayıtlı tutulur. Siparişinizin durumunu "Hesabım / Sipariş Takibi" bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

Ürün / ürünler teslim alınırken kargo yetkilisinin yanında kontrol edilmeli, eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz paket teslim alınmayarak kargo yetkilisine tutanak tutturulup geri gönderilmelidir. Sipariş verilen ürün / ürünler, müşteri tarafından teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini yerine getirdiği kabul edilir.