Ön Bilgilendirme Formu

TÜKETİCİ MEVZUATI GEREĞİNCE ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

1. SATICIYA İLİŞKİN BİLGİLER

Ünvanı: Çağdaş Group (Bundan sonra SATICI olarak anılacaktır)

Adres: Hürriyet Mah. Pamuk Sk. No:21/3 Tire / İzmir 

Fatura Bilgileri: Çağdaş Group - Osman Tunus Tire / 38248468788

Telefon: +90 (850) 888 01 89

* Tüketicimiz tüm talep ve şikâyetlerini yukarıda bilgileri açıklanan kuruma iletecektir.

2. SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ

İşbu kısımda sözleşme konusu ürün ya da ürünlerin temel özellikleri açıklanmaktadır.

3. GEÇERLİLİK SÜRESİ

Mal/Ürün veya Hizmetin; Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Adedi, Satış Bedeli ve Ödeme Şekli, aşağıda belirtildiği gibi olup, bu vaatler 3 Nisan 2021 Tarihine kadar geçerlidir.

4. CAYMA HAKKI

Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır. Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur.Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına iade edilmesi için SATICI girişimde bulunur.Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindan olacak aksaklıklardan SATICI sorumlu değildir. Sözkonusu iade işlemlerinin daha hızlı gerçekleşmesi için iade formunun doldurulması hususuna dikkat edilmesi önemlidir. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için iade hakkı kullanılamaz. Hat takılan cep telefonları, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b.) ve her türlü kozmetik ürünlerinde iade hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. 14 günlük Yasal İade süresinde, satın alınan ürünün iadesinde, satılan ürünlerde ani fiyat düşüşleri var ise bu düşüşler ürün alıcısına yansıtılır.

cagdasbahce.com İşbu mesafeli satış sözleşmesinin tarafı olmadığından cagdasbahce.com'a karşı cayma hakkı kullanılamaz veya bedel iadesi talep edilemez.

YETKILI MAHKEME:

Is bu sözlesmenin uygulanmasinda, Sanayi ve Ticaret Bakanliginca ilan edilen degere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nin veya SATICI'nin yerlesim yerindeki TÜKETICI MAHKEMELERI yetkilidir. Siparisin elektronik ortamda onaylanmasi durumunda, ALICI is bu sözlesmenin tüm hükümlerini kabul etmis sayilir.

ALICI BİLGİLERİ

Adı/Soyadı : Osman TUNUS

E-posta adresi : info@cagdasbahce.com