Hakkımızda

Hedeflediğimiz Tek Şey Sürdürülebilir Bir Gelecek

 

BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ

2004’den bu yana müşterilerimiz için yüksek kaliteli hizmet, danışmanlık, yedek parça, uygulama ve servis hizmetleri veriyoruz. Başlangıçta Tarım girdileri ve Bahçe aletleri uzmanlık alanımız iken buna yeni yeni ilgi alanları ilave ederek büyümeye devam ettik. Başarılarla geçen her senede işimiz tutkumuz haline geldi.İç ve dış piyasalardan gerek temin gerekse üretim yaparak şirketimizin esnekliğini ve yenilikçi gücünü ve ürünlerin bireyselliğini garanti edebiliriz . Bu nedenle 2004 yılında ilk şirketimizi kurduk ve verimli ve uygun maliyetli ürünleri piyasaya arz ettik


KALİTE VE BİREYSELLİK

Kalite, bireysellik, esneklik ve cazip fiyatlar memnun müşterilerimiz için felsefemizi oluşturur. Sürekli ürün araştırma ve yeniliklere açık  ekibimiz, kendilerini pazarda öne çıkarabilecek ve uzun vadeli müşteri memnuniyetini garanti edecek motivasyonla çalışmaktadır. Ayrıca geniş bir ürün yelpazesi ve bahçe sektöründeki sayısız yeni gelişme ve ürünlerle geleceğe yönelik başarı hikayemize devam edeceğiz.
Yüksek kalite standartları, ürünlerin üstün dayanıklılığı, çeşitliliği ve güler yüzlü hizmet bizi bugünlere kadar getirdi. En yeni gelişmeleri ve organizasyon süreçlerini kullanarak ürünlerimizi geliştiriyor ve çeşitlendiriyoruz. İşlevsel ve ergonomik yönler, ürünlerimizin sunumunda modern tasarım kadar önemlidir. Ulusal ve uluslararası üne sahip birçok firma ile iş ortaklığımız artarak büyümekte. Aynı zamanda, araştırma çalışmaları, kapsamlı uygulama testleri de yeni ürünlerimizin gelişimini desteklemektedir.

Ürün modifikasyonları veya yeni gelişmeler sırasında aksesuar parçaların uyumluluğuna daima dikkat ediyoruz. Her bir ürünle bağlantılı olarak sunduğumuz hizmetlere, başarılı bahçe aletleri satış ve servis hizmetlerinde sunduğumuz aynı kalite standartlarını uyguluyoruz.
Yola çıktığımız günden bu yana sevdiğimiz işi yapmanın vermiş olduğu şevk ve güvenle, ürün ve servisleri yüksek kalitede sunarak, mazeret üretmeksizin daima koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.
YEDEK PARÇA VE AKSESUARLAR

Şirketimizin en büyük avantajı, müşterilerimize mükemmel bir yedek parça ve servis hizmeti sunabilmemizdir. Müşteri hizmetleri ve fonksiyonellik bizim için önceliklidir. Satmış olduğumuz herhangi bir alet için doğru parçayı veya aksesuarı web mağazamızda bulamazsanız, lütfen samimi müşteri destek hattımızla iletişime geçmekten çekinmeyin. Herhangi bir araçtaki teknik soruları yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.
0850 888 01 89